Letní hokejový kemp 2018

Hokejový kemp Young-talents 2018 v Náchodě

Dne 7. července 2018 byl započat nový v pořadí již čtvrtý ročník letního hokejového kempu pod záštitou hokejové školy Young-talents Martina Táborského. Kemp odstartoval víkendem konaný 7. a 8. července.

Od 9. července následovaly tři týdenní turnusy hokejového kempu.

Hráči, kteří se účastnili kempu, pracovali postupně na zdokonalování individuálních činností jednotlivce, kdy se postupně učili powerskatingu, stickhandlingu, obratnosti, kombinaci či cvičeních s vyrovnaným počtem hráčů nebo v přečíslení.

Všechny tréninkové jednotky na ledě pod dohledem hlavního trenéra Martina Táborského a jeho asistentů byly prováděny v maximální snaze a úsilí a tímto bychom jim rádi poděkovali za dobře odvedenou práci.

Hráči trénovali také mimo led a to v tělocvičně s kondičními trenéry, kteří pracovali na jejich silovém rozvoji a kondici, ale v neposlední řadě také učili hráče, jak se starat o své tělo, jak správně regenerovat a chránit se vůči zranění. Základem byl kompletní strečink celého těla prováděný vždy na konci celého dne. Dále byly prováděny i kompenzační cvičení pro vyrovnání tělesných disbalancí rovněž pod profesionálním dohledem.

Druhý týden na náš kemp zavítala speciální návštěva. Přijel a zatrénoval si na zdejším stadionu také český reprezentant a obránce týmu Detroit Red Wing, Filip Hronek. Filip se po jednom ze svých osobních tréninků trpělivě podepisoval a fotil s našimi talenty, dále se podělil s námi o způsob tréninku z NHL, který nám a našim malým talentům také předvedl a pod jeho velením proběhla i jednotka na ledě. Filipe, děkujeme.

Nejpestřejším dnem byla ovšem středa. Již tradiční středeční program obsahoval dopolední fázi klasickým formátem, ale odpolední fáze byla pro hráče odpočinková. Odpoledne se totiž uskutečnily dovednostní hry po vzoru NHL, kdy hráči při utkání All Stars game plnili ve speciálně složených týmech jednotlivé disciplíny a úkolem bylo dosáhnout co nejlepšího času.

Hráči se tedy účastnili rychlosti na jedno kolo jízdou vpřed i vzad a nakonec se zapojili také brankáři a ukázali nám, že nejen hráči dokáží bruslit velice rychle. Následovala dovednostní dráha, kdy každý hráč z daného týmu měl svůj přesně daný úkol. Jezdila se překážková dráha na vedení kotouče, obratnostní disciplíny, střílelo se a přihrávalo na přesnost a v neposlední řadě došlo také samostatné nájezdy, kde se museli vytáhnout naši brankáři, kteří soutěžili mezi sebou o nejlepší výkon. Jako poslední disciplína byla co nejoriginálnější trestná střílení, která byla hodnocena naši přísnou porotou, složenou z našich asistentek, které měly děti na starosti mimo tréninkové jednotky. Závěrem středečního dne bylo podvečerní opékání špekáčků s návštěvou rodičů. Svou muzikou nás pobavil DJ Pedro. Potěšilo i vystoupení kouzelníka v podání pana Černého.

Za hokejovou školu Young-Talents Hockey Martina Táborského  chceme poděkovat celému realizačnímu týmu trenérů, asistentů, asistentek a v neposlední řádě rodičům za projevenou důvěru a svěření svých ratolestí do našich rukou.

Děkujeme a těšíme se na brzké shledání na našich dalších akcích.

Fotografie naleznete na našem facebooku.

Váš Young-Talents tým.

 

Individuální tréninky 2019/2020

Aktualizovali jsme nabídku individuálních tréninků pro aktuální sezonu. Rezervovat si místo můžete na email martin.taborsky@young-talents.cz nebo na telefonu 776 164 316.… více

TRY-OUT Kroměříž

Dne 9. 9. 2019 a 16. 9. 2019 proběhne na zimním stadionu v Kroměříži TRY-OUT Hokejové školy Young-Talents Hockey Martina Táborského. Jedná se o další projekt a rozšíření hokejové… více

Power skater

Hokejová škola Young-Talents přichází s absolutní novinkou pro off-ice trénink. Přístroj POWER SKATER je plošina pro simulaci bruslení na ledě. Za pomocí odporových gum... další… více

Spolupráce s GHA

Hokejová škola YOUNG-TALENTS HOCKEY navázala spolupráci s hokejovou školou GENERATION HOCKEY ACADEMY. Na základě této spolupráce se na posledním šestidenním kempu v Náchodě...… více

Projekt NÁCHOD

Vážení příznivci hokejové školy YOUNG-TALENTS HOCKEY Martina Táborského. Přinášíme Vám horkou novinku z prostředí YOUNG-TALENTS HOCKEY. INFORMACE ZDE: více

Program 2019

YOUNG-TALENTS HOCKEY se v roce 2019 zůčastní několika akcí. Seznam akcí naleznete po kliknutí níže.   více