Hráči YT

Hokejová škola Young-Talents připravuje hráče všech kategorií a úrovní. Specializovaní trenéři Young-Talents se podílí na celkovém rozvoji hráčů na ledě i mimo něj. Podporujeme a připravujeme hráče individuálně nebo v malých skupinách v období před sezonou i v jejím průběhu.


Úspěšní hráči připravující se pod YT

Šimon Táborský 

Ročník 2003

Šimon je synem Martina Táborského, s hokejem začal v HK Mounfield Hradec Králové a nyní působí v dánském Esbjerg Energy i v Esbjerg II.

V hokejové škole YT prošel kompletním programem. Nyní využívá individuálního programu pro hráče dorosteneckých a juniorských kategorií v rámci hokejové školy YT.

 

 

 

 

 


Jakub Hujer

Ročník 2004

Jakub spolupracuje s hokejovou školou již několik let, pravidelně na individuálních kempech. Jeho mateřským klubem jsou Bílí tygři Liberec a pravidelně nastupuje i za reprezentaci Čr (U16, U18). V sezoně 2019/2020 nastupoval v rámci střídavých startů za Benátky nad Jizerou v Chance lize.

Jakub v sezoně 2021/2022 bude nastupovat v kanadské QMJHL za tým Rouyn-Noranda Huskies.

 

 


Joseph Melichar

Ročník 2005

Joseph je kmenovým hráčem Young-Talents a v rámci hokejové školy prošel kompletním programem. Nyní nastupuje a studuje v USA za South Kemt Select Academy.

 


Tadeáš Kulhánek

Ročník 2004

Mateřským klubem Tadeáše je HK Mounfield Hradec Králové. Ve spolupráci s hokejovou školou se Tadeáš přesune do Frederishavn White Hawks.

 

 


Sebastian Höll

Ročník 2004

Začátek v týmu HC Sparta Praha, po spolupráci s hokejovou školou YT nastupuje za dánský Esbjerg Energy


Tomáš Řezáč 

Ročník 2004

Tomáš začínal v Mladé Boleslavi a po spolupráci s hokejovou školou YT se přesunuje do Frederishavn White Hawks

 

 

 

 

 

 

 


Tomáš Müller

Ročník 2001

Tomáš pochází z Hradce Králové a nastupuje v americké soutěži EHL (Eastern hockey league) za tým Boston Jr. Rangers na pozici obránce.

 

 

 

 


 

Individuály 2021/2022

Individuální tréninky pro sezonu 2021/2022 I v letošním roce se bude hokejová škola Young-Talents věnovat rozvoji hokejových talentů v rámci individuálních tréninků. Od září… více

CCM WORLD INVITE 2021

I v letošním roce vycestuje hokejová škola Young-Talents na mezinárodní turnaj CCM WORLD INVITE BLED EURO do Slovinska. Turnaj je kategorie AAA a každoročně je obsazen… více

Akademie YT

Akademie Young-Talents Hokejová škola YOUNG-TALENTS HOCKEY Martina Táborského zakládá projekt hráčské akademie v Náchodě pro ročníky 2005, 2006 a 2007. Martin Táborský je… více